Підписатися на RSS

«Здоров'я людини - щастя. Найбільше щастя полягає в пречудовій мудрості. Людське щастя розкривається в розсудливості та цнотливості. Насолода людини - у діяльності, а фізичний стан має поєднуватися з душевною активністю.» Арістотель

Крим – місце сили

Як досягти гармонії життя й кожного дня забезпечувати собі заряд енергії та бадьорості, щоб прожити життя так, як ми того хочемо - щасливо та довго?

Впевнена – слід дотримуватись здорового способу життя. З точки зору медиків – це гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, а також найважливіша складова – доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі в будь-яких його проявах.

Щоб бути здоровим і дотримуватися здорового способу життя, треба весь час докладати зусиль. Потрібно мати силу волі й тверде бажання досягти цього.

Усі ми любимо подорожувати, нас приваблює романтика, тихі бесіди біля вогнища, пісня, спілкування з друзями та певні випробування. Туристичний похід – це емоційне задоволення та фізичне загартування, це неперевершені враження на певний проміжок часу. В походах панує дух справжнього товариства та взаєморозуміння.

Щороку з нетерпінням чекаю травневих вихідних, забуваю про буденні клопоти та проблеми, сідаю у потяг, й вирушаю у захоплюючу подорож до Криму, щоб загартувати свій організм, зняти моральну напругу, поспілкуватися з унікальною природою Кримських гір, насолодитися Красою, відшукати Надхнення, наблизитись до розкриття Таємниці…

Цього року похід був особливий! Насичений духом Стародавнього Криму. Ми познайомилися з історією та найбільшими печерними містами Криму, які знаходяться на неприступних плато та скелястих виступах. Відвідали загублені в скелях печерні монастирі, залишки генуезької фортеці Чембало, побували у квітучому Бахчисараї – у незабутньому Ханському палаці, Свято-Успенському печерному монастирі та печерному місті Чуфут-Кале. У нічному зоряному небі відшукали через потужний телескоп Кримської обсерваторії Сатурн – його кільця надзвичайні! Погода подарувала багато сонця, тому була змога насолоджуватися теплом лагідного моря, мальовничими краєвидами з вершин гір та величчю, силою, красою гір.

Сотні пройдених кілометрів, смачні каші та борщі, зварені на вогні, запашні цілющі трав’яні чаї з медом, ранкова зарядка, купання в росі, обливання водою, ходіння босоніж зміцнюють фізичний стан, а бесіди та пісні біля вогнища, взаємодопомога та доброзичливість, пташині концерти та чудові пейзажі, незабутні враження відроджують в душі віру в майбутнє, надію на краще та впевненість в собі.

Ми повинні просто прислухатися до себе, зрозуміти на рівні своєї свідомості, що ми в змозі змінити себе на краще, повірити у самого себе.

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.